5. 9. 2020 PODOUBRAVSKÝ VÍCEBOJ - VEPŘÍKOV

Po dlouhé době odříkání si hezkých větších akcí, které byly zrušeny z důvodu ohrožení virem, jsme se setkali se zástupci ostatních obcí ve Vepříkově.

Vepříkov se uvolil tuto akci uspořádat místo Rušinova, a zhostil se tohoto úkolu na jedničku.

Počasí měli také objednané a tak nám nic nebránilo vydat se po jedné hodině odpolední na plnění zajímavých úkolů.

Určovali jsme znaky obcí, zavzpomínali jsme na historii Vepříkova, plnili jsme střevo prejtem a udělali krásné jitrnice i jsme určovali zvířata a jejich paroží.

Ve Stodole krásných krámů jsme hádali podle názvu, na co se ta která věc dříve používala a na další cestě jsme ulovili nějakou tu rybu, trefovali se do branky florbalovou hokejkou, nahazovali kroužky na rohy býka, a jako poslední disciplínu jsme házeli na disk golfovém hřišti.

To byla i disciplína starostů, kde se náš starosta Miloš Starý nenechal zahanbit a umístil se na prvním místě. Za podpory sobíňovských fanoušků jsme si nakonec došli pro 3× sdílené 6. místo a moc jsme si to užili.

Jako první se umístil Vepříkov, druhá byla Libice nad Doubravou a třetí skončil Ždírec nad Doubravou.

Je velká škoda mnoha letošních neuskutečněných akcí, musíme doufat, že se vše vrátí k normálu, a že bude zase takto povedených setkání, srazů historických vozidel a ostatní zábavy jen přibývat a všichni si z nich vybereme to svoje.

V. V.

««« Předchozí text: DOVOLENÁ 2020 CHATA DAVLE Následující text: DVĚ NOCI V LOKTI 26. -28. 9. 2020 »»»

autor: Vratislav Voral | Neděle 20.09.2020, 11:26 | tisk | About me | 0 komentářů | 9x

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Přidej komentář!

  Gravatar povolen.Kliknutím vložíš: Vlož smajla :-) Vlož smajla :-( Vlož smajla ;-) Vlož smajla :-D Vlož smajla 8-O Vlož smajla 8-) Vlož smajla :-? Vlož smajla :-x Vlož smajla :-P Vlož smajla :-|
Příspěvěk je formátován Texy! syntaxí. Není povoleno HTML, odkazy se převádějí automaticky. Pokud se komentář nezobrazí, neprošel bezpečnostní kontrolou a já jej musím schválit přes administraci. Nevkládej jej prosím znovu.